| LittleDrop a întrebat:

De ce nu merge sa-mi schimb numele si poza de la profilthinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că de câteva luni nu mai avem voie să folosim spaţii în nume de utilizator. Alege-ţi un nickname simplu, care să conţină doar litere şi/sau cifre şi atunci vei fi lăsat/ă să-ţi schimbi şi poza, şi nickname-ul! Succes!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Felicitări, LittleDrop! Mă bucur că ai reuşit.

Apache
| Apache a răspuns:

Merge.dar trebuie sa astepti 3 zile pana se actualizeaza!

| Roxett a răspuns:

Functioneaza, doar ca nu apare imediat modificarea facuta. Daca dupa un timp tot nu merge inseamna ca este din cauza unor probleme tehnice ale site-ului si poti sa le scrii aici celor de la TPU: http://www.tpu.ro/contact

| Cecex3 a răspuns:

Este o problema cu TPU... sau era! Incearca sa lasi cateva zile pana se actualizeaza site-ul.

| vSorin a răspuns:

Ai verificat contul thinking

| TFK a răspuns:

Merge,dar trebuie sa astepti sau sa mai insisti o data, de 2 ori...succeswinking.FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba functioneaza, insa nu vezi imediat rezultatele.

| LittleDrop explică:

@NOname multumeschappy

| Otakugirlkawaii a răspuns:

Tr sa iti faci alt cont!