| AnneMarri a întrebat:

De ce nu-mi pot şterge o întrebare? Am zis că vreau să-mi şterg acea întrebare, mi-a venit pe email link-ul pe care trebuie să dau click ca să confirm ştergerea întrebării, dar când dau click pe acel link mă duce la "Login" (chiar dacă sunt logată) şi, după ce mă loghez iar, mă trezesc la "Editare profil".
Ce să mai ştiu face? straight face

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Am verificat acum situatia si nu am intampinat problemele descrise de tine. Intrebarea selectata de tine a fost stearsa. Asigura-te ca dai click pe linkul de stergere si urmezi apoi restul pasilor.

Daca mai ai probleme, scrie-ne la contact@TPU.ro

Alexandra - TPU

| AnneMarri explică (pentru TPU.ro):

Acum mi s-a şters întrebarea. Mulţumesc.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă te-ai logat, e bine. Acum trebuie doar să aștepți puțin până întrebarea va dispărea de la întrebările tale, se va anonimiza. Ai puțină răbdare!
Succes.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Contacteaza, echipa TPU. Sus la "Contacte". O defectiune de la ei. Ca vad ca astazi admini sunt cam preocupati pe site, sa faca niste modificari. Mai incearca si maine sa vezi daca merge. Ca logic si corect era sa dai click pe acel link te loghezi si veneai la intrebariile tale si spunea "Aceasta intrebare a fost stearsa".
O zi minunata sa ai!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu cred ca vei rezolva ceva, si eu am trimis "n" e-mail-uri si degeaba, am lasat-o balta, pateam exact ca tine...decithinking