| Thecurious a întrebat:

De ce nu pot comenta si evalua raspunsurile utilizatorului "sadrian46"?

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta oricum? Omului dacă ii dai prea multa atenție își ia lumea în cap. Deja devine plictisitor

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Si mie mi-a dat ignor, cica imi spune ca trebuie sa fiu spanzurat ca nu am iubita la care eu i spun ok si la varsta dvs mai puteti si cica no coment, adica ma jigneste apoi ignor, ce sa invatam noi de la generatia in varsta

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

N am o treaba. Nu m-a deranjat personal momentan

| Thecurious explică (pentru RAY):

Fiecare om are obsesiile si pasiunile lui.
Eu preiau ce mi se pare valoros de la oamenii experimentati.
Fizician pasionat, tata si bunic, cu experienta vasta de viata, ajuns la o varsta onorabila.
Nu mai gasesti asemenea oameni care sa fie dispusi sa iti raspunda la orice fel de intrebare.
Atitudia lui este corecta. Ce poti face unor pustani care te tot sacaie.
Da la o anumita varsta, nu mai poti accepta orice si devii selectiv, foarte selectiv.

| RAY a răspuns (pentru Thecurious):

La varsta lui sa spui asa ceva, fi serios, trebuia sa fi omorat ca esti singur

| sadrian46 a răspuns (pentru whatevernvm):

Am multe motive pentru care ignor userii TPU. Sunt unii care pun întrebări care mă copleșesc prin naivitatea lor, prin frecvența cu care sunt puse. Astfel unora li se pare că TPU este prietenul nostru comun Google, și în loc să caute răspunsul acolo, mă întreabă pe mine. Așa face Thecurious. Dar sunt aici useri care cer ajutor, nu pun întrebări de DEX și encicplopedie. Ca să am timp să mă ocup de ei, dau ignor la ignoranți. Am decis să elimin cât de curând toate ignorările înafară de cei de genul celor care întreabă de un an de zile cât câștigă pompierii, și dacă ei ies la defilare. Face asta de un an de zile și nu s-a plictisit încă, plus ăia care mă bagă înapoi în mama, logic, nu?

| RAY a răspuns:

Ca il ignori sau ca te ignora

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că te-m ignorat. să scap de tine.

| mihai69 a răspuns:

@Ray: „... ma jigneste apoi ignor, ce sa invatam noi de la generatia in varsta"
===
'ete cine vorbește - eu nu te-am jignit niciodată și până acum deja mi-ai dat block de două ori! ești chiar culmea! rolling on the floor

| Plato a răspuns:

Ti-a dat ignore.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pentru ca te ignora.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Poate te ignoră!
Aruncă un ochi aici! https://www.tpu.ro/lista-utilizatori-care-te-ignora/
Și pe mine mă ignoră, dar eu m-am obișnuit să nu-l mai văd pe aici, sau dacă-l văd, trec peste răspunsul lui fără să mă mai gândesc prea mult la ce aș fi făcut dacă...
M-a ignorat din cauza întrebărilor mele stupide, dar nu e sfârșitul lumii! Ne ignorăm reciproc!
Vorba mea de când eram mai mică, „doar distracția contează!"
Noroc! :D

| Thecurious explică:

De ce ma ignora?
Sunt si eu un pusti curios ca oricare altul.

| Plato a răspuns (pentru Thecurious):

Nu toata lumea e capabila de discutie.