| lovecolors a întrebat:

De ce nu pot sa caut o intrebare pe TPU? dau acolo unde scrie cauta intrebari sau raspunsuri scriu dau pe cauta si imi apare pagina principalastraight face

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori se mai blocheaza site-ul. Incearca ceva mai tarziu!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca este o defectiune a programului TPU. Am incercat si eu astazi, in urma cu cca 2 ore si la fel am patit. Sper sa se repare. Numai bine!

| CeVreauEu a răspuns:

Hmm.Nici eu nu stiu, sorry. Abia mi-am facut si eu cont si ma uit putin sa vad cam cum se folosestetongue

| AxxyAlexandra a răspuns:

Asa mi s`a mai intamplat si mie.
Incearca de mai multe ori, sau mai asteapta putin si cauta apoi. Ai sa vezi ca se va rezolvawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti intampinam problema asta. Facilitatea "Cauta" functioneaza doar in anumite momente ale zilei. Intreaba adminii la pagina de Contact, desi cred ca nici ei nu iti vor da un raspuns prea edificator.