| 여자친구 a întrebat:

De ce nu pot sa imi vad notificarile pe Tpu.ro? De fiecare data cand dau pe o notificare ea dispare si nu mai apare..si nici nu mi se deschide ceva in care sa vad notificarea respectiva

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Probabil că este o EROARE legată de contul tău :(
În mod normal, dacă dai click pe o notificare, ar trebui să te redirecţioneze pe pagina la care ai primit un răspuns/comentariu...

Ar fi INDICAT să trimiţi Adminei un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Notificari primesti atunci c and cineva iti raspunde la o ibtrebare, ori cand cineva comenteaza un raspuns de al tau.
Despre aceste notificari vorbesti tu?
Vad ca ai cont nou, dureaza un pic pana iti vin notificarile.
Mai da ceva detalii.
O zi bunahappy

| oprescudorin11 a răspuns:

Ce notificari? Ale tale sau altora?
Depinde ce setari ai facut tu, sau persoana ale carei notificari vrei sa le vezi! Explica mai concret sau ia legatura cu Admnistratia TPU.

| 여자친구 explică:

Multumesc bursuc001 pentru raspuns :-)

| bursuc001 a răspuns (pentru 여자친구):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!