| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se mai acordă titlul de "Expert TPU" și "Campionul zilei"?
Pe ce dată se începe votarea pentru "Userul anului"?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Din cate stiu titlul de,, expert'' s-a acordat la inceputuri, iar campionul zilei a fost inlocuit cu acordarea monezilor virtuale.
In ceea ce priveste votarea eu zic sa saptamna viitoare. Oricum va fi pusa o postare in acest sens

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Probabil pentru ca toti sunt experti acum... happy Nu vezi in viata de zi cu zi, toata lumea stie totul, toti sunt experti. happy
Si "campionul zilei"... Campion pentru o zi? Campionii se nasc in ani... happy
happy happy happy

| RAY a răspuns:

Ești mult prea implicata im în viata asta virtuala

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu mai mult decât tine și Mosotti. tongue

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu dacă stau o ora pe zi pe TPU, nici atât, nu am spus-o în sens negativ, nu te ajuta cu nimic în evoluția ta spre progres ca individ rețele sociale, eu vb din proprie experienta, nici el nu sta mult pe TPU

| Mosotti a răspuns:

Probabil ca s-au gandit ca prea multe titluri erau si poate inutile, si de aia au scos, nu se stie.

| Theo94 a răspuns:

Parca se vota pe 31 decembrie userul anului, ce s-a intamplat?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Theo94):

Una sunt nominalizarile (propunirele) alta sunt voturile.
Din cei propusi (pana pe 31) sunt alesi cei eligibi, cei care se incadreza in regulament.

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Nu stiu...chiat a observat ca nu mai apar titlurile acelea cu experti si chestii, insa nu iti pot raspunde la intrebarea cu user-ul anului, caci habar nu am