| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe TPU e tot mai mult troll? rolling on the floor

23 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiiindcă e dracul gol.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Multumesc ca esti cobai pentru intrebarea mea

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, că dacă ar fi să îl citez pe Ion Creangă, pe unde dracul culegea surcele eu tăiam lemne.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Sa stii ca erai mai placut pe TPU pe vremea cand dadeai raspunsuri rationale (dar asta era de pe vremea Sambetei cu Satana)

| Drimmero a răspuns:

Sa clarificam lucrurile, asta nu se poate numi trolling, sunt doar plozi plictisiti de viata,, de cand sunt pe site-ul asta nu am vazut un troll cu adevarat reusit.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Lmao adv

| Catrice a răspuns:

Stai, nu de asta a fost creat TPU? Vai, iar am ajuns în locul greșit.

| Celcestietot a răspuns:

Trece și el printr-o perioada mai grea. Probabil că se va vindeca până la sfârșitul anului.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

E bine sa speram rolling on the floor

| sadrian46 a răspuns (pentru Celcestietot):

Dacă e vorba de mine, nici o șansă că a zis nenea doctorul că eu sunt cronic.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Trebuia sa-ti dai tu drumu' odata si-odata (a nu se interpreta gresit)

| Celcestietot a răspuns (pentru sadrian46):

Nu vorbeam despre sadrian46, dar oricum, sănătatewinking!

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, nu, că dacă e la o adică, îmi cumpăr pampers.

| siriusblack98 a răspuns:

Pentru ca vin copii fara ocupatie cu glume de clasa 1 in cap ce pun intrebari si dau raspunsuri la caterinca avand impresia ca asta este cool.

| bogdan324 a răspuns:

Nici troll-ul nu mai e ce-a fost...

| anonim_4396 explică (pentru bogdan324):

Stiu, macar de-ar fi fost troll inteligent, dar e umor de dobitoci

Răspuns utilizator avertizat
| VirginelCocalarBun a răspuns:

Dapa-i tocma d-aia