| anonim_4396 a întrebat:

De ce primesc notificări de la întrebările anumitor useri abia după vreo 2-3 ore de când au fost postate,în timp ce în cazul altor useri, le primesc fix în momentul în care au fost postate?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca unii sunt online in acel moment iar altii iti raspund atunci cand intra pe site.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că unii se află online exaxt când le-ai postatm pe când în cazul celorlalți, ei se loghează la TPU doar mai târziu, sau întâlnesc navigând pe TPU postarea ta mult mai târziu,

| Celcestietot a răspuns:

Am observat ca numai la un anumit user din lista mea de prieteni se intampla asta si cand da raspunsul, dar si cand pune o intrebare.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Da,am uitat să specific că şi cu răspunsurile lor se întâmplă la fel, nu numai cu întrebările.
Mă rog, nu mai ştiu sigur dacă chestia asta se întâmplă doar cu un singur user sau cu mai mulţi.În ultima perioadă, am văzut că doar cu unul.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Momentan am observat ca doar cu un user, poate ca sunt mai multi, desi nu cred happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Văd că nu îl ai la prieteni pe userul/unul dintre userii în cauză, deci sunt cel puţin doi.

| Ineys a răspuns:

Din cauza serverelor. Uneori sunt mai aglomerate uneori mai libere.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu am primit și după 4

| DoarBogdan a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

laughing))))))))
Ca diferenta de la 3 la 4 e enorma, creca.

Răspuns utilizator avertizat