supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

De ce se șterg mesajele de acum un an de pe TPU? sad Există vreo metodă de a descărca mesajele? Să le scot undeva pe toate... Nu copy&paste că am 324 de pagini...

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut!

Imi pare rau, asa a fost setat sistemul. Singura varianta de a le salva este sa iei fiecare mesaj in parte si sa ii dai copy&paste. Ai multe paginilaughing, dar ca sfat, incearca sa le iei pe cele mai vechi. Acelea vor fi primele care vor fi eliminate.

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

| Heavenonearth a răspuns:

Se face curatenie generala, pentru ca e plin serverul lor cu prea multe date si nu mai fac fata numarului mare de date cu informatiii.Iar pentru a avea capacitate mai mare de resurse e nevoie de efort financiar pentru cumpararea unei servere cu capacitate de stocare mai mare pentru date.Din pacate, asta e tot ce pot face ei in momentul de fata.