| anonim_4396 a întrebat:

De ce TPU cateodata automat taie din intrebare/raspuns?
Gen scriu 5 randuri si posteaza numai 2 randuri. Nu se intampla tot timpul ci numai cateodata. Nu poate fi vorba de text interzis/gresit gramatical.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauza poate fi numarul mare de caractere sau folosirea unor combinatii cu caractere speciale folosite in text.
Deseori si apasarea tastelor de control de pe tastatura pot fi interpretate gresit, ce poate modifica /trunchia textul (acesta din urma patesc deseori cand scriu raspunsuri).

| RAY a răspuns:

Foloseste mozila man, chorme si mie imi face tot felul de erori

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu folosesc "chrome"-ala e cel mai nesigur.

| PainTech a răspuns:

Pentru ca TPU.
Ai incercat sa pui un link lung intr-un raspuns sa vezi ce il "decapiteaza"?
Site-ul e de vina, are multe probleme.