| sparklingqueen a întrebat:

De ce TPU nu mai este atat de folosit ca inainte? Adica ma refer la 2013-2016 fata de acum.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestie...mi-ai luat-o înainte. Aceași întrebare voiam să o pun și eu.
Acum 2 ani veneau întrebările pe bandă rulantă, acum văd că apar doar câteva pe zi la fiecare categorie.
Nici ăspunsuri nu se mai "îngrămăde" unii useri să dea. Site-ul a scăzut mult in popularitate.

| Cazaciucus a răspuns:

Pentru ca toti sau mutat pe alte platforme de social media si in ani 2013-2016 siteul era folosit de persoane de peste 14-15 ani care acum nu mai au timp sa foloseasca siteuri de genul si ''generatia noua'' sa spun asa nu mai este interesata in aceste lucruri sau aceste siteuri