| anemona112 a întrebat:

De ceva timp tot incerc sa raspund la intrebari pe TPU, insa imi cere sa confirm adresa de e-mail, am confirmat-o de cateva ori, insa tot nu pot raspunde la intrebari (mai exact raspunsurile mele nu sunt publicate) De ce?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute). Trebuie sa ai putina rabdare. Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului.
Succes!

P.S. Daca pana maine nu se va rezolva problema ta, trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact! Numai bine!

| KoreaJapan a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de multe ori. Incearca sa ii contactezi pe cei de pe TPU. Uita-te sus si dai la contact happy

Răspuns utilizator avertizat
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Aa ba da sunt publicatebig grin numai ca le publica eventual dupa 15-20 de minutebig grin

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Da aici pe partea stanga unde ai
vizualizare profil
editare date logare
editare profil
mesaje
intrebarile mele
dai click pe raspunsurile melebig grin si vezi ca acolo apare ca ai raspuns