| anonim_4396 a întrebat:

Deci, de cand intru pe categoria literatura gasesc cam 90 % din intrebari legate de teme, de cand si pana cand scrie aici " pe acest site va puteti face temele "? Aici trebuie sa se vorbeasca de literatura: recomandari de carti, pareri, recenzii si altele asemensea. Odata am pus o intrebare si mi s-a atras atentia ca vreau sa imi fac tema pe site si mi s-a sters intrebarea. Intrebarea era pentru mine, era o curiozitate si adminului i s-a parut lui ca avea ceva in neregula, dar pe restul 1000 le trece cu vederea, nu mi se par drepti admini astia, si am ajuns la o concluzie ori nu-si fac treaba deloc, ori se mai trezesc cateodata sa stearga intrebari iar cu restul timpului se ocupa de infrumusetarea site-ului. Mesajul este si pentru useri, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| loveyouidiot a răspuns:

E destul de enervant sa vezi atatea intrebari despre teme...ar trebui sa se ocupe cineva de asta

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In fiecare zi stergem o groaza de intrebari cu teme, iar daca tu dai peste asemenea postari le poti raporta sau ne poti trimite link-ul lor la contact@tpu.ro
Nu trecem cu vederea asemenea postari pentru ca ne incalca regulamentul.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Stai liniştit/ă că toate postările cu teme se ŞTERG în maxim 1-2 zile :))

Iar userii cu postări repetate sunt suspendaţi - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

De obicei, postările respective "dispar" în 10-30 de minute!

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Am avut mari probleme eu legat de chesti de genul...bun venit în grup.

| zurick a răspuns:

Categoria Literatura nu e nimic in comparatie cu Educatie si Cultura Generala, ma refer doar la intrebarile pentru a face tema.Am vazut foarte rar si intrebari in care se cerea sa explice o lectie (ceea ce mi se pare mult mai normal).Da am remarcat ca uneori se sterg aiurea raspunsuri ''Mersi ca mi-ai aratat :-D
Daca o sa simt nevoia o sa apelez la sugestia ta'' (nu inteleg...)

| Vannne a răspuns:

La chestia asta ai dreptate.