| Anndreeacatalinna a întrebat:

Deci eu mai am un cont de TPU facut ieri, dar azi dimineata cand am incercat sa ma loghez imi spune" eroare la autentificare". am bagat totul corect si adresa de mail si parola dar tot asa imi spune. Am dat "am uitat parola" si am pus adresa de mail, dar nu am primit nimic pe mail. Cine stie de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Măi,mail-urile de la TPU vin mai greu, deci mai așteaptă sau poți trimite un mesaj la Contact(http://www.tpu.ro/contact)cu problema ta. Poate ai lăsat caps lock-ul deschis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

O sa mai astept 2-3 zile cam asa si daca nu voi primi niciun mail voi trimite mesaj acolo. Multumesc!