| anonim_4396 a întrebat:

Din cate am auzit, nu stiu ( zvonuri ) de anul acesta vom avea experti pe categorii? happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"știrea zilei"!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce prostii sa mai scoata. in loc sa faca curat la categorii sa numai fie intrebari idioate, pun tot felul de "titluri" nesimnificante si idioate. copilaresc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Expert? Cine este expert in raspunsuri? Daca ar fi un site asemanator cu emisiunea,, Vrei sa fii miliardar,, in care se dau raspunsuri la intrebari foarte grele, asa mai da un titlu de expert.Aici ajutam nu este expert nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Pe blog scria despre un Hall of Fame. Adica useri speciali ca mine care dau din clanta peste tot cu stil si nu fac nimic util.

| crbogdan a răspuns:

thinking