| Fatamuntilor a întrebat:

Din misterele TPU -ului azi va prezint
Disparitia cu totul a unui raspuns
NU sunt disperata dupa raspunsuri sterse.Ieri am raspuns la o intrebare.Cand sa ma uit dupa cateva ore, raspunsul a disparut.CU TOTUL.Nu era nici la raspunsuri sterse de admin, nici pe site.Stiu ca atunci cand o postare e raportata de utilizatori,si e in curs de stergere,te trimite la pagina principala. Nici pomeneala.
Mi s-au atribuit raspunsuri care nu-mi apartineau,aici alt mister.Mi s-au sters raspunsuri,, din greseala'
Sa fie situl asta invadat de extraterestii? A imbatranit robotelul?
Voi ce ziceti?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Am observat si eu ca au sters la greu.
Multe raspunsuri demne de luat in seama, dar sunt sterse.
Am lipsit mult in ultima vreme...
Nu stiu ce reguli mai sunt...
Cere si tu un drept la replicawinking
O zi bunahappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Regulile sunt acelasi
Nu stergerea raspunsurilor ma intriga...
Unde e raspunsul meu, brerolling on the floor
Am scris,, sus'',, mi-a zis ca sunt intarzieri...Dar 24 de ore?

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ehehe...gerul asta a pus stapanire cam peste totwinking
Asteapta si tu pan' la vara laughing))
O zi buna happy

| RAY a răspuns:

Eu cred ca esti indragostita si uiti ca tu adaugi acele raspunsuri, nu se poate asa ceva

| Fatamuntilor explică (pentru RAY):

Ba se poate!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Esti indragostita lasa vrajeala

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie azi. Am dat un raspuns dar nu imi aparea nici la raspunsurile mele si nici la cele sterse de admini. Poate e o fantoma undeva care e suparata pe noi. Haios ca nu e suparata pe aia care raspund doar pentru top :thinking, blasfemie.

| LostInPark a răspuns:

Da, sau ceri nr de telefon al unei dudui din Timisoara si iti raspunde Ilie din Iasi si se aud talangi! Am scris la contact, cica a inceput o ancheta! straight face