| Jokers666 a întrebat:

Domniilor de la TPU de ce sunteti asa de rai? De ce cand am postat o intrebare mi-ati aprobat-o si dupa o zi de cand am pus intrebarea mi-ati refuzat-o a doua zi.Am si eu o mica curiozitate, nici voi nu sunteti sigur ori sa imi aprobati intrebarea ori sa mi-o refuzati?

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Hai sa iti explic
1. NUMAI intrebarile juniorilor se aproba manual de un moderator, odata ce esti senior se considera ca esti cu scaun la cap si in deplinatatea facultatilor mintale, asa ca se aproba automat in momentul in care o pui
2. moderatorii nu sunt supermani, poate intr-adevar sa treaca si o zi pana ajunge la intrebarea ta, iar daca cineva a raportat-o, s-ar putea chiar mult mai repede
3. iti numeri fundele... GEEZAZ! te-ai gandit ca poate totusi, unele intrebari la care ai primit funda, pot fi sterse?!?

| floresdemayo a răspuns (pentru JicaContra):

Dacă are doar două funde se observă lipsa lor, nu e nevoie să le numere.winking

| JicaContra a răspuns (pentru floresdemayo):

Clar big grin

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil intrebarea ta a incalcat regulile TPU. Le cunosti?

| Jokers666 explică (pentru darrio2007):

Da cum sa nu

| darrio2007 a răspuns (pentru Jokers666):

Ceva a fost de a fost raportata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca si o sa vedem (:

| Wr3nch a răspuns:

Pune intrebarea in raspuns la intrebarea asta. Ezy.

| Ineys a răspuns:

Intrebarile nu sunt aprobate de moderatori. Pui o intrebare, o vad 10 dintre noi ( cei care sunt logati ) si apare pe site. Noi nu putem s-o respingem sau acceptam, pur si simplu s-o vedem. Ulterior cand da un moderator de ea, daca i se pare ceva in neregula cu intrebarea o poate sterge. Noi nu suntem moderatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare. Si mie mi-a fost aprobata o intrebare si apoi mi-a fost stearsa dupa cateva zile bune. laughing

| Jokers666 explică (pentru anonim_4396):

Ce oameni rai, ce sa mai zic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jokers666):

Si tocmai am vazut ca mi-au disparut doua funde! crying Dati-mi fundele inapoi baaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca spamezi cu intrebari frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că a raportat vreun user întrebarea ta şi de aceea a fost ştearsă.
Poate nu era adecvată să apară public pe site.
Sfat: citeşte cu atenţie regulamentul TPU.

| Michaeel a răspuns:

Probabil a fost ceva indecent(nu zic ca a fost dar poate au crezut ei, editorii, ca este) sau a fost raportata de vreun utilizator.

| Jokers666 explică (pentru Michaeel):

Nu stiu ce ii indecent ca gen intrebarea mea era asa:Eu continui, voi terminatibig grinrum la deal, drum la vale... si ce ii asa de indecent in intrebarea mea ca habar nu au ei ce sa mai dea ori aprobat ori refuzat

| floresdemayo a răspuns (pentru Jokers666):

Cred ca trebuia mutată la categoria Trivia/ Amuzante, nicidecum eliminată. Dar tot mai putini dintre oameni mai avem simțul umorului... sad

| MaryMaria333 a răspuns:

Stai ca si eu am patit, dar mi-o refuzat'o imediat. Chiar in zilele astea. Cred ca de unde am folosit o expresie care nu le'a placut. Expresia "de tot ***" mi'or cenzurat'o cu stelute la care o si refuza. Am retrimis'o dar am pus acum "de tot c...ul" cu puncte si or acceptat'o. Interesant.

| Jokers666 explică (pentru MaryMaria333):

Asta este viata ce sa faci asa sunt uni oameni