| darrio2007 a întrebat:

Dupa ce criterii se intocmeste topul saptamanii?
Vad utilizatori cu un numar marisor de aprecieri ca Folositor, Inteligent etc, pe locuri de la mijlocul clasamentului iar alti utilizatori cu mult mai putine aprecieri dar sunt pe locuri mai in fruntea clasamentului. Este doar o curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

NU cred ca topul saptamanal se intocmeste upa voturi, ci dupa raspunsuri date.
Nu tot timpul voturile arata si realitatea..Sunt viziuni diferite privind aprecirile.Se prea poate ca n raspuns ce mi se pare mie folositor tu sa il gasesti nefolositor sau invers.
La fel si cu fundele....Am vazut funde date la primul raspuns, de multe ori pe raspunsuri eronate.

1 răspuns: