| Bizon95 a întrebat:

'ello!
De ieri, notificarile TPU nu se mai decrementeaza cand apas pe o notificare in lista scurta (apas pe colopotelul din dreapta sus).
In lista aia sunt ultimile 5 notificari, iar pana ieri, cand apasam pe una, disparea din respectiva lista, aveam o notificare mai putin (imi scadea numarul de notificari noi scris cu rosu si asa puteam sa iau notificarile pe rand
acum nu se mai intampla asta, ultimile 5 notificari raman fixe, chiar daca apas pe una, iar numarul scris cu rosu nu se decrementeaza singur, DELOC, singura solutie e sa apas pe "marcheaza toate notificarile ca vazute", deja m-am asigurat ca browser-ul e la zi si l-am curatat (clear data), dar tot asa face.

Are idee cineva cum pot sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"are idee cineva cum pot sa rezolv?"

problema e a lor, nu a ta

| Bizon95 explică (pentru sierra1):

Posibil, TOTUSI...
TIE ITI FACE LA FEL?
daca nu, atunci poate fi si de la mine sad

| sierra1 a răspuns (pentru Bizon95):

Yep

| eckblume a răspuns (pentru Bizon95):

Same. E problema tehnica. O sa se rezolve

15 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!

Am transmis problema colegilor programatori si urmeaza a fi remediata.

Seara faina,
Cristina.

| Bizon95 explică (pentru TPU.ro):

Multumesc, tocmai am confirmat ca intr-adevar nu e din browser-ul meu, pentru ca am intrat pe unul total "virgin", care nu avea nici o setare, nici o extensie, etc.
si l-a fel face!

| TPU.ro a răspuns:

Buna!

Problema s-a remediat!

Cu drag,
Cristina.

| Bizon95 explică (pentru TPU.ro):

Vad si va MULTUMESCwinking

| Catrice a răspuns:

Voi va plângeți la 5? Da' eu ca am avut 15 și nu disparea nici una rolling on the floor nu ca acum s-ar fi rezolvat problema...

| Bizon95 explică (pentru Catrice):

In momentul asta am 21 big grin tongue
si intr-adevar nu s-a rezolvat... inca sad

| Catrice a răspuns (pentru Bizon95):

...încă nu.

| mudokins78 a răspuns:

Asta este sfarsitul spritului asa cum il stim noi..si al lumii.

| Bizon95 explică (pentru mudokins78):

Da, vin zombies ca nu se mai decrementeaza notificarile
unde, UNDE?!? EU VREAU ZOMBIEZZZZZZ big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pus şi eu o întrebare despre asta acum câteva minute.De abia acum am văzut-o pe a ta. laughing

| Bizon95 explică (pentru anonim_4396):

Mintile mari gandesc la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce coincidenta, chiar eu am 5 notificari pe care le-am vazut de dimineata, dar n-au disparut. N-ai ce face, dai la,, marcheaza toate notificarile ca fiind vazute".