| greyhound a întrebat:

Este TPU ce se vrea a fi sau doar un alt site de socializare? Ati fost cu adevarat ajutati de catre userii TPU sau nu? Si nu ma refer la o problema de compatibilitate la un pc sau un film/joc nou ci la situatii mai complicate, o sarcina, un conflict cu parintii/prietenii sau sa agatati o fata sau un baiat.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

TPU e o clona de Yahoo Answers cu ceva chestii personale. Faptul ca targheteaza in special adolescentii se traduce prin calitatea foarte scazuta a majoritatii intrebarilor/raspunsurilor si reclamele penibile afisate de obicei. Deh, e clar ca avind in vedere publicul tinta, o sa se faca reclama la ringtone-uri contra bani, tenisi si alte mizerii in loc de asigurari, electrocasnice sau mai stiu eu ce... servicii de contabilitate, de exemplu. Majoritatea utilizatorilor habar n-au nici sa caute si se tot pun mereu si mereu aceleasi intrebari gen cind se lanseaza GTA 5, se pot face bani pe net si alte aiureli.

| JucărieLEGO a răspuns:

TPU este ce se vrea a fi, insa nu ceea ce pare.
Eu n-am fost niciodata aici ca sa primesc, ci ca sa dau. Problema e ca nu mai am pe unde. Totul a devenit foarte respingator pe site.