| Silwian a întrebat:

Este TPU...cel mai cenzurat site din Romania?????????

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur nu este cel mai cenzurat, avand in vedere multele intrebari si raspunsuri care nu respecta regulamentul si totusi raman pe TPU.

Bula
| Bula a răspuns:

TPU este moderat, dar nu cenzurat.
Moderat = verificat de proprietarul site-ului si oamenilor sai.
Cenzurat = urmarit, verificat si modificat /pedepsit de autoritati (de obicei: serviciile secrete interne, tip "Securitate").

| Fatamuntilor a răspuns:

Defineste,,cenzurat'' in opinia ta!
Nope! daca ar fi cenzurat.la cate intrebari tampite vad, daca ar depistate la timp, userii sanctionati, postarile s-ar reduce foarte mult.

| johnnny123 a răspuns:

Ce s-a întîmplat, ți-au cenzurat întrebarea aia în care solicitai sex contra cost? Băi ce nenorociți, cenzurează solicitările de prostituție...

| Lukasssz a răspuns:

Nu cred.

| Brizbriz a răspuns:

Aham, sigur ca e, dar, pe de alta parte, fara moderare, ar fi inchis de autoritati in cateva ore, din cauza ca sunt unii care abia asteapta sa posteze rahaturi de gen pedofilie si alte cioace

| Vântulalb a răspuns:

Din contra!
La cate prostii se scriu aici, ai zine ca nu are nici administratori si nici moderatori.

| goguPatent a răspuns:

Ce pățiși? Ți-au șters întrebari sau răspunsuri tâmpite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe departe, cred eu.

| Dragosdoar a răspuns:

Vezi softpedia. Daca zici ceva de mascas au vaccin esti pe loc executat

| 4ndr33y a răspuns:

Eu zic ca daca respecti regula bunului simt si nu pui intrebari derizorii, nu te cenzureaza nimeni.
Am vazut intrebari care depaseau aceasta limita si tot au fost publicate.

| omuletulofficial a răspuns:

Nu e cenzurat doar monitorizat.

| Alex2024 a răspuns:

Doar daca te legi de vaccin sau de inteligenta adminilor.