| aDEeLAa a întrebat:

Eu sunt singura care primeste mesaj cu,, Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans! "? voi ce mesaje primiti? happy

10 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Mesajul apare in mod automat tuturor utilizatorilor care folosesc prea multe puncte de suspensie in postarile lor.

Alexandra - TPU

| aDEeLAa explică (pentru TPU.ro):

Inteleg.Mi se pare amuzant dar si constructiv...happy

| mona a răspuns:

Am primit si eu de cateva ori mesajul asta

| darrio2007 a răspuns:

Aici pe TPU? Nu am primit niciodata asa ceva.Probabil pentru ca nu abuzez de acele puncte de suspensie sau altele.

| aDEeLAa explică (pentru darrio2007):

Da,aici.Eu am o problema cu puctele, le folosesc din belsug...Super,daca n-ati primit happy Inseamna ca scrieti foarte corect.

| darrio2007 a răspuns (pentru aDEeLAa):

Nu sunt perfect.Dar recitesc si corectez raspunsul de 2-3 ori inainte de al posta.

| aDEeLAa explică (pentru darrio2007):

Inteleg! happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Am primit si eu. Oricum, nu te lasa sa trimiti, pana nu corectezi!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu am mai primit asa ceva. Dar cred ca ai prea multe puncte de suspensie. Mai redu din ele, ce mai pui intrebari?