| MicaViolonista a întrebat:

Exista chat pe site-ul asta? Daca da.Cum intru pe el ca am vazut sus ca scrie,, Discuta live!" dar nu pot sa spun nici macar un cuvant.Ala e chat? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da ala e chatul si daca nu poti scrie mergi la contact sa remediezi problema.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să comunici pe chat, trebuie să ai minim 5.000 de puncte. Iar tu, din câte văd, momentan ai sub o mie. Deci trebuie să mai răspunzi la nişte întrebări şi în câteva zile vei putea să foloseşti chat-ul TPU-ului. Succes!

| PetreConstanta a răspuns:

Poti sa dai din buze si mai si scrii ala se numeste LIVE

| fata2011 a răspuns:

Pai da ala e singurul chat de la TPU trebuie sa astepti un minut doua si o sa vezi ca o sa iti apara! Funda?

| fata2011 a răspuns:

Da si ala e chat discuta live!