| anonim_4396 a întrebat:

Funda! daca pun o intrebare si declar un raspuns castigator si dupa sterg acea intrebare, dispare si funda care am dat-o acelei persoane?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Daca o stergi tu, nu pentru ca de fapt intrebarea nu se va sterge ci va aparea pe site postata de "Anonim".
Daca intrebarea a fost raportata si stearsa de administratorii, da pentru ca ea va disparea de pe site.

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Funda dispare numai dacă respectiva întrebare este ștearsă de un Administrator al site-ului.
Dacă ștergi întrebarea din propriu-ți cont, funda nu dispare pentru că doar faci ca întrebarea să apară postată de un anonim.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cu siguranta da.o intrebare stearsa, automat dispar si raspunsurile si fundita.
O zi frumoasa sa aihappy

| vali1985 a răspuns:

Nu pentru ca intrebarea va deveni scrisa de un anonim.
Bafta!