| RaduCPM a întrebat:

Gg TPU.
Am eu o întrebare... Cum îmi pot vedea profilul de pe contul de TPU? Am căutat, nu am găsit, și vreau să știu câte puncte am.
Tanx

Răspuns Câştigător
| Lukas1994 a răspuns:

Salut, in coltul drept de sus, sunt afisate 4 iconite. Clopotelul este pentru notificari, dreptunghiul este pentru mesaje, capul la care iti poti vizualiza prietenii si inca un cap care este in profil este, ai ghicit... Profilul tau, dai click pe acea imagine si ai ajuns la profilul tau unde poti vizualiza toate informatiile.