Apache
| Apache a întrebat:

Hai sa facem un sondaj de opinie... daca astazi s-ar tine alegerile pentru userul anului pe cine ai vota?
*spune si de ce *

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Sunt mai multi.
printre ei:
o apache
o klepto
o ÉrotiqueConseils
o neluL
o brigaela
o greece12
o NOname
o hombre
o ioandelasal
o bacemi
o ardnaxur1961
si...cam astia sunt.
motivul? simplu:raspunsuri inteligente si/sau pline de carismawinking

| fdhgcvnb a răspuns (pentru fdhgcvnb):

Aaaa,da,si l-am uitat pe NoChanceForUs! (:

20 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Apache, chiar nu știu. Aștept să reînceapă procedura de numire a experților, pentru că foarte mulți dintre ei nu mai activează pe site, și sunt foarte mulți useri valoroși care ar merita titlul.
Din câte știu, trebuie să fii expert ca apoi să fii ales userul anului, așa că, nu-mi pot da cu părerea.
Inițial voiam să fie Bacemi, însă, așa cum a spus și @Metro (fostul Aero), acest titlu îl merită un user mai activ.

neluL
| neluL a răspuns:

@CâineleAkyTPUro nu doresc sa intru in discutii prea mult (nu-mi place)dar de cand esti tu activ pe site ca sa-ti dai cu parerea?
--> Ajuta oamenii din 1 Sep 2011 http://www.TPU.ro/utilizator/hawu si nu mai zic de postarile tale la categorii nepotrivite si nici nu vorbesc de genul tau de intrebari sau de rezolvari de probleme pe acest site! Daca cumva ai luat in joaca acest site, atunci tine-te de joaca ta.Nu impart linkuri in stanga si-n dreapta fara sa exemplific de unde provin si ce reprezinta...si tuu EXPERTULE sti sa folosesti GOOGLE? Ma surprinzi si daca vrei te si incerc sa-mi dai un link. Ia-o ca pe o provocare, daca vrei! Iar varianta cu ''Ne face de ras in blogosfera romaneasca'' la mine nu tine! Iti fac ce vrei tu la un blog(de fapt faceam acum 16 ani), creez site-uri de 17 ani, lucrez cu toate limbajele de programare, colaborez cu furnizori de antivirusi de pe piata...dar nu are rost sa vorbesc mai mult decat intelegi TU.Cand am intrat pe TPU am intrat cu cateva licente in brate pe care le-am oferit mokka->TU... ce ai facut bun aici pe TPU?
Am o vorba sa ti-o spun
Mai bine taci si pari doar pr*st, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala.
SI
"inainte sa te pregatesti sa alergi asigura-te ca ai invatat sa mergi"
Poate intelegi ceva.(nu te cunosc, nu ma cunosti si asa vreau sa ramana). Inconstientii cu drept de vot pe acest site reprezinta majoritatea asa ca daca tu esti constient nu pot sa-ti zic decat OUT OF THE BOX. Nu te tine nimeni aici, gaseste-ti alt rost in viata-mai util.Nu ai dreptul sa jignesti usherii - unii dintre ei chiar iti raspund la intrebarile tale...Ham Ham!
Cum ajut eu site-ul? Pai,iau de la bogati si dau la saraci!
Vezi cate raspunsuri am,vezi cate si ce fel de intrebari am, vezi calificativele mele, mesaje private am 7300 in doar 9 luni.E o ascensine pe care ti-o doresc si tie!

PS. nu ma intereseaza functia de EXPERT si nici de usherul anului sau rank-ul, ma intereseaza doar SA AJUT si pentru asta sunt cel mai multumit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Ce naiba e ala "usher"? Nu, mersi, nu doresc ascensiunea ta pe care o critic, fiind impotriva regulamentului TPU si a multor altor reguli in IT. In plus, nu eu te-am jignit direct sau rad de tine. Mie imi place ca ai dorinta de a ajuta, dar peste 90% din activitatea ta sustine doar pirateria! Crede-ma, latru doar eu acum, poate mai tarziu se vor gasi si altii! Ham ham!
Daca tu chiar te pricepi in domeniul asta IT, eu in locul tau as ajuta userii altfel pe TPU. Link-uri sunt si altii-n stare sa posteze. Desigur, nu asa prompt ca tine sau la fel de bine...dar se poate! Ai o activitate intensa, de acord. Ai ajutat pe multa lume si te apreciaza foarte multi. Chiar si eu, pentru efort. Dar nu te-as vrea niciodata ca expert TPU sau ca Userul Anului. Daca ar fi sa fii tu apreciat pe TPU de administratie atunci ar trebui sa-ti dea o medalie speciala pentru ca celelalte 2 titluri nu prea le incapi sau nu te incap ele pe tine, na! tongue
Si cat de naiv sa fii ca sa crezi ca eu sunt cineva venit pe 1 septembrie pe acest site! Sunt aici cu ceva vreme inaintea ta!
P.S. Pe ce framework/toolkit e bazat TPU.ro? O intrebare banala...ca sa vad daca chiar nu aberezi cu toate "limbajele de programare". Da-mi si mie un link ceva catre proiectele tale in Web developing/design...ca sa nu fie doar gura(lauda) de tine.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai citeste o data raspunsul meu ca sa vezi daca sunt interesat de un dialog cu tine!
P.S. Dojo -build v1.5.0 ->Dojo tolkit ->client side. View Source page!
Cred ca este numai gura de mine...

| Abandoned a răspuns (pentru neluL):

Se pare ca s-au gasit si altii sa latre, chiar adminii, destul de curand! Ham ham! Too bad for you, neluL!

greece12
| greece12 a răspuns:

Apache,nu dezgropa inca securea razboiului,cand se mai dau atatea lupte pe-aici!laughing
Site-ul arata ca un camp de lupta la lasatul serii,flacari arzand ici pe ici pe colo,fum iesind din focuri si jaruri mocnite si cai razleti nechezand fara stapan!
Doar o mana forte e capabila sa ne adune iarasi sub acelasi steag!
Cu experienta,seriozitate,impozant si grav,il vad pe Ioandelasal pe postul asta.
In acelasi timp,cand ma gandesc la mana forte,nu mai putin calculata,tactica si concisa o vad pe Legiuitoarea,pe care as urma-o bucuros!
Deocamdata,zic eu,sa asteptam sa fie pansati ranitii,sa ne revenim nitelus din miscarile tactice si,la timpul potrivit, sa ne pregatim si de atac!
Oricum, pana atunci eu stau cu calul inseuat si mana pe patul pustii.
Ma astept la orice!

| Eღilia62 a răspuns:

Hmm,grea alegere.Ma gandesc sa aleg intre pe Apache, ardnaxur1961 si Ioandelasal,pentru ca acestia sunt useri activi si au fost activi pe parcursul anului,de asta e bine sa nu se tina cont doar de activitatea din ultima luna,dinainte de alegeri,cand se face campania electorala,caci e titlul "userul anului", nu al lunii...
Ooo, chiar tu esti Apache laughing

| Klepto a răspuns:

Inca este devreme, inca n-am vazut o paruiala buna sau ce cadouri electorale se dau.
Accent not available in stores nu ii experta(inca), chiar daca este mai naturista de la un timp incoace.
Oricum mi-am facut 500 de conturi proaspete, ca atunci cand dau de persoana corecta, sa o fac si userul anului, desigur, contra cost, daca-mi pune intrebarea pe care o astept de mult timp s-o aud, *Nu detin drepturile la aceasta intrebare, si n-am intentia de a o distribuii sau a face bani de pe urma ei, apartine Poneiul Flacara Violet, no copyright intented*.
Ochiul de Big Brother sta si asteapta ca sa gaseasca userul cu acel "je ne se qua", care o sa faca ochii sa luceasca, mai ceva aflarea ca s-a descoperit o metoda viabila de a scapa de apatie, depresie si se poate induce amnezia.

| Abandoned a răspuns:

Mai e pana acolo...dar hai sa ne antrenam pana atunci! Fie!
Pe ioandelasal, pentru ca e un user in varsta, raspunde benevol, mananca legi pe paine, raspunde chiar si la banalitati sau acolo unde crede ca poate ajuta. Nu cred ca ar avea cineva ceva impotriva lui. Cred ca oricine il agreeaza! Ham ham!

| Abandoned a răspuns:

Dar tu la ce te pricepi si faci? Ham ham! Pe contul vechi eram multilateral talentat. Ham! Acum sunt doar un caine si and I'm fine with it! Manca-mi-ai coada!

| Hombre a răspuns:

Un titlu asa de mare trebuie dat la cineva mare si cel mai potrivit pentru a pastra si proportiile pentru a se mentine in echilibru si toata lumea va fi impacata, deci titlul trebuie acordat "curului imens, slinos si puturos" al lui Klepto, fara echivoc. Sigur ca v-a intra si in cartea recordurilor.

| Klepto a răspuns (pentru Hombre):

In cartea recordurilor oricum intru, ori la fundul cel mai mare, ori la cel mai urat, la cel mai prost inca nu sunt sigur si ii mai usor acolo, intru, imi masoara bucile, mi le cantareste, fac poza, si-mi dau un costum din spandex sa port sa se vada ce portbagaj am, pe TPU o sa fiu rumegat si regurgitat si iar rumegat ca sa fie sigur ca au ales corect pe cel v-a purta cocarda olimpica si chenarul de albastru strumf, deci n-am sanse si Blondetta de N0name a furat deja recordul la viteza pe TPU, 6 luni expert si strumfa sefa, eu is gras si incet, ea ii sprintena ca o caprioara.

| elasexygagica a răspuns:

Bacemi, este super bunoclove struck si un artist desavarsitlove struck aa si mi-ar placea si Chiorullove struck, iubitelul meolove struck, sunt sigura ca ar aduce mari schimbari pe acilove struck

| anutza a răspuns:

Cred ca oricine si-ar dori, sper sa fie aleasa persoana cea mai potrivita. Bafta tuturor.

| Yppy a răspuns:

Nu as merge la vot, deoarece nu am cu cine alege.

| DiamondEyes a răspuns:

Harciog big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vota robotelul TPU, stie mai multa gramatica decat un nou nascut(asa a fost programat, deci nu-i dati cu cu pietre in Random Acces Memory) e impartial, n-are frustrari si nu se simte lezat intelectual atunci cand vede un user mai inteligent, nu voteaza, nu te iarta(e cam bigot, heiii cine a vazut perfectiunea?!), n-a intrat in conflicte inutile ce tin de rang sau capacitati lirice, asa ca sa-i dam Robotului ce-i al Noname-ului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tot palavragesti acolo? neluL stie toata ziua si toata noaptea doar sa imprastie cu link-uri in stanga si-n dreapta pentru ca altii nu stiu sa foloseasca Google ( La multi ani lui! ). Ne face de ras in blogosfera romaneasca, repet a mia oara!
http://www.zoso.ro/TPU-ro-acum-warez/
Presimt ca multi inconstienti il vor vota, ca vezi domne, ajuta mult site-ul! Dar cum il ajuta?
N-a ras nimeni de NOname sau de Brigaela, dar prefer oricand sa latru pentru ioandelasal, ca nenea asta nu ne face de ras macar! Eu tin la imaginea TPU in afara site-ului! Ham ham!

| afurisita a răspuns:

Pe tinelaughing