| PrintezikaTha123 a întrebat:

Hai salut, TPU!
Acum câteva luni m-am logat pentru prima dată cu Facebook pe TPU (de pe contul ăsta de Facebook), și am observat că deja am un nickname și alte informații gata-completate (informații care nu au treabă cu mine). Cum nu folosesc TPU prea des, ci doar când mă plictisesc, pur și simplu am râs, și am ignorat. Acum că m-am logat iar, m-a lovit curiozitatea. Care credeți că ar fi cauza?

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Pentru ca ai creat un cont prin Facebook, o parte din informatiile necesare crearii contului a fost preluata de acolo.

Zi buna,
Echipa TPU.ro