| anonim_4396 a întrebat:

Hei, știți cumva dacă este posibil să-mi șterg acest cont (Am căutat și nu am găsit această opțiune)? În cazul în care este posibil, mi-ați putea spune și cum anume?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia http://www.tpu.ro/contact (sau direct la contact@tpu.ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a şterge contul, trebuie să trimiţi un mesaj Adminelor, la "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

"38. Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38

Toate cele bune!

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Mulțumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

In stanga ai,,setarile contului meu,, dai click,si in pagina care se deschide, jos de tot, sub ultimul buton,, modifica,, scrie urmatorul lucru,, Daca doresti sa-ti stergi contul, vezi aici cum,, dar scrie ff mic asa ca multa atentie.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Mulțumeeesc!