| Gabriel643 a întrebat:

Hei TPU,am vazut ca multi useri au ca imagine de profil o imagine miscatoare,de unde as putea face rost de una, dar sa mearga cand o pun ca poza de profil

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Iei o poză mişcătoare numită gif şi o pui ca fel ca una nemişcată. *cred că merge*

| Melcul a răspuns:

O imagine in format gif animated poti pune la fel ca si un jpg.
Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul.

| Gabriel643 explică (pentru Melcul):

Imi poti explica mai precis cand adaug poza, acea poza nu e in miscare