| ElizaScumpika96 a întrebat:

daca o persoana intra pe TPU, ceilalti poate vedea ca este online? De exemplu daca eu sunt intrata in cont, voi ma puteti vedea daca sunt online sau offline?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În mod normal nu.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ramai logata in cont nu se stie daca esti pe TPU sau nu esti, poti sa ramai logata si sa nu intri pe TPU. Se poate vedea ca esti doar daca pui intrebari ori dai raspunsuri la intrebari.
Daca nu esti logata (ai iesit de pe TPU si ai dat Logout) se poate vedea doar ziua cand ai fost logata ultima data.

| EmaS a răspuns:

Nu se poate vedea, insa se poate vedea ora la care ai dat raspunsuri.

| CautNume a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Daca ai bifat casuta cu "tine-am logat 7 zile" si tu nu esti pe TPU nu se observa dar se observa daca nu raspunzi sau pui intrebari.