| eutrista1997 a întrebat:

Hei TPU dc nu merge sa imi accesez contul pe TPU azi mi-am schimbat emailul la un alt cont pe TPU si dupa aceea l-am confirmat si nu mergea dupa aceea mi-am schimbat parola am schimbat-o tot degeaba ca nu merge sa intru in cont crying( oare de ce ce sa fac am trimes mesaj la TPU dar nu mi-a trimes nici un mesaj inapoi emailul de la celalat cont merge fiindca primesc prin email cea ce posteaza altcineva va rog ajutati-ma ce sa fac imi vreau contul inapoi crying

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Așteaptă răspunsul de la cei de la Contact. Ai puțină răbdare!

| TPU.ro a răspuns:

Buna! Cristina raspunde mesajelor de la contact in ordinea primirii lor. Cand va ajunge la tine, te va ajuta sa-ti rezolvi problema.

Alexandra - TPU