| PsychoDreams a întrebat:

Eu una nu imi vad poza de profil! Imi puteti zice daca a aparut? Ar trebui sa fie capul unui ponei albastru cu coama in culorile curcubeului, ochi roz si casti, adica Rainbow Dash cu casti. Spuneti plz.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Apare. Iar luni va apărea și pe profil.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Inainte de a aparea peste tot pe site, o fotografie de profil are nevoie de aprobarea unui admin.

Alexandra - TPU

| Esperança a răspuns:

Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Momentan poza ți se vede doar la întrebări!

| vali1985 a răspuns:

A aparut.
Luni iti va aparea si tie.
O zi buna!
Pa, pa!