| anonim_4396 a întrebat:

Hei, utilizatori TPU! Mi-a venit ideea de a edita poza aceasta: https://ibb.co/smxHhzg
Evident că nu au încăput toți în poză.
Sper să nu vă supărați careva pe mine pentru idee. big grin
Ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Misto poza. Normal ca ai pus pe astia cei mai comuni.

| Liviu a răspuns:

Mmm... frumoasa intiativa, mai bine iei o poza veche, cu multi copii, si vezi care e fetita, care e baiat, si mna, le pui tu numele.O poza veche in alb negru o gasesti pe net.Cum erau inainte educatorii si etc.Ce ai facut tu acolo, parca e proclamat papa al 10. Mi se pare aiurea, dar ideea e buna, alege o poza cum iti spusei(ce oltean ma simt lol haha) de la gradinita, sau scoala, underau pe timpuri 20 30 + elevi, si la fiecare pui numele care consideri tu.Ar iesi mai frumos, ar da izul ala de natural, original etc.In plus ideea cu numele mi se pare aiurea, poti pune acolo userii anului, sau persoanele care au ajutat comunitatea asta.

| nicu991 a răspuns:

Eu unul m-am suparat foarte tare.