| xDenisuk a întrebat:

Heiii...imi poate da cineva cateva informatii despre cum este clasa a 8 a? Chestia cu "invata" o stiu...dar vreau gen nformatii despre cum o sa fie,materiile,examenul, simularile plss >:

4 răspunsuri:
| Alynaaa1234 a răspuns:

Pai ca să încep cu începutul, materiile sunt puțin nu foarte foarte diferite și o sa recapitulati foarte mulți lectii din ceilalți ani, examenul nu este unul foarte greu asta depinde și de tine adică dacă înveți, si la simulări eu zic sa nu te stresezi înveți cât poți și vrei la examen trebuie sa fii cel mai pregătit.
Baftă!

| Anrd00 a răspuns:

Tocmai ce am trecut prin chestia asta. Pentru mine a fost ca toti anii, in afara de chestiile cu simularile si examenele. Aici ai ceva de invatat dar vei trece cu siguranta.

| xDenisuk explică (pentru Anrd00):

Astia stiu, mersii happy