| anonim_4396 a întrebat:

Hello,utilizatori TPU! Am si eu o intrebare:cum se face ca de fiecare data cand raspund la o intrebare ma duce si mai in fundul clasamentului? Please raspundeti rapid!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este lupta acerbă după un tricou.
Sunt mulți "activi" și răspundeți în același timp.
Nu este un motiv de îngrijoare sau stresare, tu să fii sănătoasă.
La mulți ani!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Locul din clasament, punctele, numarul de raspunsuri de la profil se actualizeaza doar o data pe zi, la 6 dimineata.

| onasis1961 a răspuns:

Răspund alţi mai repede ca tine! Asta nu înseamnă că răspund şi corect!
La mulţi ani!

| MadRaven a răspuns:

Pentru ca mai sunt si alrii care raspund in timp ce tu postezi acel raspuns :-)

| Pricked a răspuns:

Cei de dinaintea ta dau raspunsuri mai repede sau altii vin in locul numarului tau.