| Hombre a întrebat:

Help ostire, cand vreau sa intru la categoria "Stiinta si Filozofie" imi apare sigla TPU si cunoscutul text "Ne cerem scuze, TPU are in acest moment probleme tehnice. Ne grabim sa le rezolvam" si asta se intampla de cateva zile. Stie cineva cum se rezolva problema?

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa trimit un mesaj de multumire adminilor,uite ca au reusit sa-ti scoata nasul din barlog si te mai vede omul!happy
Acum,cu problemuta ta,ori astepti,pur si simplu,ori iti scanezi una scurta calculatorul.
Pentru ca site-ul foloseste cookies si tu intri cu precadere la categoria unde te-am pierdut,e posibil sa ai un calculator impanat,curata-l(scaneaza),inchide-l,deschide-l si nu cred sa mai ai probleme.
Daca te grabesti, cel mai bun programel de curatat cookies e Ccleaner, dureaza sub un minut si ai calculatorul ca nou, fara sa trebuiasca sa-l mai inchizi.
Eu zic c-o sa mearga, tu incearca.
Ma bucur ca te-am vazut, era timpul sa iesi si tu din iarna!

| Hombre explică (pentru greece12):

Buna scumpete si multumesc pentru sfaturi. De cand categoria "Stiinta si Filozofie" a divortat de mine m-am aciuit putin pe la "Religie" unde sunt in "razboi" pe viata si moarte cu Ema, ea vrea sa ma traga la convertire si eu vreau s-o trag in jacuzii. Razboiul continua fara sorti de izbanda a combatantilor si doar speranata mai bantuie.winking O zi buna iti doresc, pe aici e soare si placut.

| greece12 a răspuns (pentru Hombre):

Haios "razboi" si simpatici combatanti, in special cand avem de luat in calcul si un jacuzzi sau niste caprite dragute...laughing
Daca ramai in pana de soare, da un semn si ti-l trimit la pachet!
In rest, salut toata lumea buna reunita sub intrebarea ta!
O zi faina tuturor!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Am inteles ca esti praf la calculatoare laughing
Eu sunt si mai praf...
Macar sterge tot istoricul de navigare, acolo bifezi si cookies astea.
Daca nu instaleaza Google Chrome si gata!

| Hombre explică (pentru мιнαɛℓα36):

Mai Miha esti indulgenta cand spui praf, pai praful il simti si il vezi tati, tusesti, nu mai vezi bine, iti murdareste cearsaful, hainele dar priceperea mea la calculatoare e 0 absolut- 273, 15 grade si sistemul e mort. Doar Ema mai behaie ca ma timite God la un festin cu smoala incinsa, puciosa si flacari in iad. Ce nu stie ea ca eu tocmai cu aceste temparaturi functionez la capacitate, ca d'aia ii tot zic sa facem o ghidusie in jacuzii sa simta extazul cat e vie, insa ea ii da zor cu lumea cealalta ca acolo e multa verdeata si bla bla bla. Mai Miha, Ema asta n-o fi capra de tot pomeneste de verdeata din rai? thinking

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Hombre):

Bre, nu stiu ce sa zic! Dar tu iubesti caprele, iar ea verdeata! O legatura intre voi existahee hee Pana la urma va veti intelege!

| Hombre explică:

Asa imi apare mai Fanaticule cand dau click pe "Stiinta si Filozofie. Http://www.tpu.ro/stiinta-si-filosofie
Sunt pe Mozila Firefox.

| Arthur a răspuns:

Şi-o fi băgat dracu' coada. La mine funcţionează.

| Hombre explică (pentru Arthur):

Cred ca trebuie sa apelez la Ema sa-l afuriseasca.winking Ciudatenia e ca numai la categoria Stiinta si Filozofie pe care o frecventez cel mai mult.

| Arthur a răspuns (pentru Hombre):

Ce ţi-am spus...
De fapt aşa păţesc şi eu, dar cu portofelul, când e soţia mea acasă.

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Stie Doamne Doamne cum sa te pedepseasca ca te tot legi de Ema, credincioasa Lui.

| Hombre explică (pentru EmaS):

Buna dimineata prea cuvioasa Ema, de ce ma afurisesti in loc sa ma iubesti.

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Buna dimineata! Poi tocmai pentru ca te iubesc imi pasa de sufletul tau.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Probleme tehnice ca de obicei, mie mi-a apărut ieri de nu mi-a mers să răspund la întrebări, la nici o categorie, la alții le funcționa.
Îți apărea cumva așa?
http://i.imgur.com/Xod82eD.png
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te loghezi de pe contul unui "prieten" si vezi daca e ceva personal sau tehnic.La mine raspunsurile sunt la moderare uneori.
TPU foloseste cokies, incearca sa intri in Tools-options-privacy-remove individual cokies.

| Hombre explică (pentru anonim_4396):

Mai Fanaticule, problema e ca la toate categoriile e OK numai la categoria "Stiinta si Tehnica" nu pot intra, imi apare, http://i.imgur.com/Xod82eD.png

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Problema ta e ca intri la "Stiinta si Tehnica" laughing eu n-am dat de ea.
Mai intru pe la Dragoste si Financiar/ Afaceri si Sex.
Acu" serios, ai incercat macar ce ti-am zis eu? tu ce browser ai?
Vad ca tu mi-ai dat un print identic cu cel al userului ÎngerulNevăzut.Fa si tu unul ca sa stiu ca-i pe bune.
Stiu ca admin se lauda intr-una din nopti sau zile(eu n-am geamuri) ca cica poate interzice accesul la o anumita categorie pentru userii care incalca regulamentul.

| Hombre explică (pentru anonim_4396):

Mai turbatule nu cumva tu ai si categoria "Dragoste si Viol" laughing Am sa incerc si varianta spusa de tine. Exact asa imi apare cand dau click pe Stiinta si Filozofie ca la "IngerulNevazut Ai idee ce poate fi, vreo conspiratie a lui Ema si Martian sa nu mai pot intra la "Stiinta si Filozofie" sa ma converteasca la cele sfinte?winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Nu stiu, da si tu gauri in prezervative de ciuda si imparte pe la apropiati.N-are niciun efect, dar macar te simti mai bine.
Oricum e funny situatia, de parca ai sta pe la poarta lui Hugh Hefner cand da cate o petrecere cu iepurasi.Lasa ca nu pierzi nimic si daca posteaza Ray, am eu grija sa primesti in privat toate documentatiile.
Incearca alt browser, schimba ip, schimba cont, trimite felicitari Alexandrei...eu faceam praf site-ul daca ma trata Alexandra cu spatele.
Bafta!

| Hombre explică (pentru anonim_4396):

Perfect, mi-ai citit gandurile, asta era grija mea cea mare, teama de a pierde năstrusniciile lui Ray dar acum stau linistit daca ma informezi, mi-a venit inima la loc. Alexandrei nu-i trimit nicio floare ca ma saboteaza, o invit mai bine la o sticla de vin sa negociem, festinul va avea loc pe pajistea unde-mi pasc caprele, daca refuza nici nu stie ce pierde. Si cum un necaz nu vine singur m-am ales si cu afuriseală de la Ema, cica o sa ma pedepseasca Doamne ca ii fac declaratii mascate de dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc că e cineva anti vorblungsăromism care și-a băgat coada.