| Bambilicius a întrebat:

Hey. Am facut un cont nou pentru ca am nevoie de ajutor. Am postat niste chestii jenante pe care trebuie se le sterg urgent pe contul vechi. Le-am postat anul trecut si anul asta, acum cam 2 luni cand am intrat pe cont am primit o notificare cum ca trebuie ca "parintele" sa-mi acorde permisiunea pe contul de email in conditiile in care am contul ala de ani buni, si oricum sunt destul de sigur ca il setasem 18+. Ma rog, m-am dus pe adresa de email respectiva SI NU AM PRIMIT niciun link pentru a dovedi ca sunt eu, deci nu pot intra in cont sad. Ce pot face? Pot trimite un email la TPU urgent sa ma ajute sa intru in cont sau si mai bine, sa-mi stearga contul si toate intrebarile?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poți face o copie (copy/paste) a textului tău de sus, și-l trimiți la contact.
http://www.tpu.ro/contact ( vezi că, în acest caz, primești răspunsul pe adresa de email)

Sau le scrii aici: http://www.tpu.ro/trimite-mesaj/tpu/

Contul ți-l poate șterge, dar întrebările să știi că vor rămâne pe site, ca anonime. Oricum, stai liniștit, mămica ta nu îți va recunoaște scrisul. Că doar nu e 'scris de mână'.
Dacă, printr-o întâmplare, le va citi vreodată, se va trezi vorbind cu sine: "Aooleu, încă unu' ca fii-miu!".;)

| Bambilicius explică (pentru floresdemayo):

Am facut asta ieri seara. In cat timp pot primi un raspuns la cerere?

| floresdemayo a răspuns (pentru Bambilicius):

Ți se va răspunde, dar trebuie să ai răbdare. Admina răspunde probabil în ordinea primirii mesajelor, nu ești singurul care-i solicită ajutor.

| teo530 a răspuns (pentru Bambilicius):

De obicei cand trimit un mesaj catre admin imi raspunde in jur de 5 zile.