| alex50 a întrebat:

Hey!
Am o problema.
Cand vreau sa dau anumite raspunsuri la intrebarile postate de ceilalti, nu pot vedea si raspunsurile celorlalti, decat in unele cazuri.
Ma puteti ajuta. fundita si vot.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre (a tuturor) apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute), de aia nici nu vezi toate raspunsurile la timp. Daca incerci putin mai tarziu, le vei vedea. Succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Problema este de la moderarea raspunsurilor, unele sunt moderate (aprobate) repede, altele mai tarziu si de aici unele intarzieri in afisarea lor. Numai bine!

| alex50 explică:

Ms mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. asa este. nu e nici o poblema, cred ca trebuie sa astepti putin sa inchizi aceea pagina si intrii din nou! Mie uneori imi merge! Nu stiu sigur cum este! thinking