| Alexutza1D a întrebat:

Hey de ce atunci cand incerc sa raspund la o intrebare de pe TPU imi zice ca sa ma loghez in cont sau sa conectez cu facebook insa eu sunt deja logata si tot nu ma lasa am incercat sa conectez cu fb dar tot nu merge iar cand mi-am facut alt cont aceeasi poveste.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
mai da si tu un refresh la pagina.
De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.
extras din blog TPU.
Daca tot nu merge, trimite un mesaj aici
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ţi-ai confirmat adresa de mail? Văd că ai reuşit să dai doar 10 răspunsuri, deci cel mai probabil nu, aşa că fă-o şi ţi se va rezolva problema. Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie problema ta aici: http://www.tpu.ro/contact
Pa, pa.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie chiar adineaorihee hee
Cred că ar trebui să verifici din nou existența întrebării. Eu cred că întrebarea a fost eliminată, nu a respectat regulamentul, acesta e si motivul pentru care nu ai putut răspunde.

| AlexandraStyles a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu nu ai inteles nu pot nici macar sa scriu raspunsul d-apoi sa il mai trimit la publicare mersi oricum
PS acum sunt de pe alt cont care a mers

| floresdemayo a răspuns (pentru AlexandraStyles):

Îmi pare rău, atunci ar trebui să soliciți ajutorul Cristinei la http://www.tpu.ro/contact și îți va rezolva problema, dacă e din vina site-ului. Îți va explica detaliat ce trebuie să faci.

| marionettebbb a răspuns:

Am avut aceeasi problema. trebuie doar sa apesi acolo unde iti zice de confirmare adresa email si iti va sosi pe mail sa confirmi. eu asta am facut si in sfarsit am reusit big grin