| T7uk a întrebat:

Hey! De ce nu mai apare categoria filesharing/linksharing? Ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Când ești delogat sau inactiv mai mult timp (stai pe o singură pagină/folosești alte site-uri), "Totul despre TPU" și "Filesharing/linksharing" dispar. Ca să reapară e suficient să reîncarci pagina o dată, de două ori...
Succes.

| blueangel99 a răspuns:

Probabil nu s-a-ncărcat pagina cum trebuie. Dă reload (apasă F5).

Numai bine!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu s-a întâmplat nimic.Nu a fost scoasă nici-o categorie.
Şi mie îmi dispărea categoria "Totul despre TPU", nu ştiu motivul.
Categoria este aici: http://www.TPU.ro/filesharing-linksharing

| Abandoned2 a răspuns:

Categoriile Totul despre TPU si Filesharing/Linksharing nu sunt vizibile utilizatorilor nelogati.

| T7uk explică:

Ok mersi mi-a aparut acum