| YunoGasaiEceaMaiTARE a întrebat:

Hey, TPU de ce daca am pus poza la avatar am dat salveaza profilul si tot nu-mi apare imaginea dau funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-a aparut imaginea! Aici la intrebare este. Pe profilul tau apare dupa ce se face reactualizarea paginii tale de pe TPU, dureaza cateva ore. Poza de la profil nu apare instant pe site. Asa ca asteapta, nu te impacienta!

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică (pentru neluL):

Ma vrei funda ia zi?

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică (pentru neluL):

Ma vrei funda ia zi neluL?

| neluL a răspuns (pentru YunoGasaiEceaMaiTARE):

big grin Noop! Ce sa fac cu ea? Am destule cred eu! Eu te ajut, doar atat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Reactualizarea avatarului poate dura până la 24 de ore.
Pa, pa.