| Kawaii123 a întrebat:

Eu nu stiu cum pune un fel de emoji pe TPU? Stiu unele, dar altele nu happy (de exemplu cel care moare de ras pe jos si se misca).

Poate mai sunt si altele.

Daca sunt vaaa rooog ziceti-mi componentele acestora.

Mersii!

P.S. Sunt de un an pe TPU, dar nu stiu prea multe. Sa dai funda inseamna sa declari un raspuns castigator?

Daca da...

Atunci

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Astea-s 7, fii atenta. Ca sa-l scrii, scrii legat ce-i intre ghilimele.
rolling on the floor - "= ) )"
laughing - ": ) )"
happy - ": )"
sad - ": ("
big grin - ": D"
hee hee - "; ) )"
crying - ": ( ("

| Kawaii123 explică (pentru AlexSalling):

Mersi! rolling on the floor laughing happy sadhee hee crying Yupiii, iti multumesc foarte mult big grin

| AlexSalling a răspuns (pentru Kawaii123):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| NintendoHackers a răspuns:

Da,atunci când primești fundă înseamnă că răspunsul tău este declarat câștigător.Nu știu nici eu despre emoji-uri, dar nu sunt la fel de importante ca ajutarea altor utilizatori?