| Alecssa a întrebat:

Tocmai mi-am facut cont si am o problema, cand dau la "editare profil" si incarc o poza imi arata ca profilul s. a modificat, dar la intrebari, imi apare numai numele, iar poza nu apare. Care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum vreo 2 luni de zile se afişa în cateva minute. Acum aştepţi o zi. Dacă te apucă tocmai vinerea să schimbi atunci lunea mai apuci să vezi poza de profil schimbată prin toate colţurile site-ului! Ce să zic...erau mulţi cu avatare obscene sau dezgustătoare...probabil e vreo metodă de securitate mai abracadabrantă adoptată de administraţie cu aceste poze deşi mă îndoiesc. Doar adminii ştiu care-i treaba, doar că nu prea explică exact utilizatorilor problema.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Poza va aparea cam in 2 zile. Dureaza pana se actualiza datele. Ai putina rabdare! Succes!

| Dash a răspuns:

Nu e nici o problema e ceva normal asa se intampla tuturor dar nu-ti face griji peste putin timp poza o sa se vada (eu deja o vad la intrebare).

| roxanneX a răspuns:

Buna ziua! Aceeasi problema am avut-o si eu, incearca o delogare si ar trebui sa isi revina.

| NoGooDy a răspuns:

Aşteaptă puţin, modificarea nu se va produce instant. Chiar şi la modificarea numelui, va trebui să aştepţi puţin până când va intra în funcţiune schimbarea. Chiar şi-aşa, eu văd deja o poză la avatar, un tip(ă) blond(ă) care cântă la microfon...