| Thrimbor a întrebat:

Hi TPU;* pot cauta pe TPU o pers. care se logheaza cu o adresa de email?(nu ii stiu username-ul, doar mail'u cu care se logheaza ) si vreau sa-l gasesc big grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu îl poţi găsi după adresa de mail/ID. Toţi suntem sub protecţia anonimatului.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti cauta, deoarece programul TPU nu face vizibila adresa de e-mail. Numai bine!

| blueangel99 a răspuns:

Nu, doarece TPU nu face ID-urile de mess vizibile, acestea fiind date personale, care pe TPU sunt protejate.
Dacă vrei, întrebi pe cel cu ID-ul ce username are pe TPU.
Pa, pa!