| angelwithgreeneyes a întrebat:

Hristos a inviat (din nou)

cine vrea ca (virgula) categoria hobbies & pets sa se desparta?

o categorie hobbies
o categorie pets

sunteti de acord?

13 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Adevărat a Înviat!
Da, este o idee foarte bună. Hobbies şi Pets sunt două lucruri complet diferite. Şi încă ceva:
În loc să se spuna Hobbies să se spuna Hobbiuri, şi în loc de Pets, să se spună Animale. De ce să ne mai complicăm atât cu engleza. Scrie-i şi Cristinei (adminei) propunerea ta http://www.tpu.ro/contact

| angelwithgreeneyes explică (pentru hideaway):

Scrieti-i si voi, daca va vedea ca am scris mai multi sigur le va despartii!

| angelwithgreeneyes explică (pentru hideaway):

Scrieti-i si voi, daca va vedea ca am scris mai multi sigur le va despartii!
e o idee chiar buna!

| aliceinchains a răspuns:

Hristos n-anviat!
Acum, de ce mai vrei inca o categorie? Mie si asa mi se pare ca-s prea multe, majoritatea nefolositoare, inca una n-ar ajuta pe nimeni.

| Rockart a răspuns:

Sunt probleme mai importante pe site-ul ăsta, iar categoria aia chiar nu cred că încurcă pe nimeni. Şi aşa nu se postează la categoriile potrivite. Ar fi o categorie în plus la care s-ar pune întrebări care n-au legătură cu ea.

| angelwithgreeneyes explică (pentru Rockart):

Ai dreptate, insa eu ma pricep la animale si vreau sa ii ajut pe oamenii care au probleme cu acestea, dar mereu dau de intrebari gen:
cum pot sa pictez o rata? sau ceva de genul acesta

| Rockart a răspuns (pentru angelwithgreeneyes):

S-a inventat o funcţie cu care poţi fi alertată când cineva pune o întrebare despre ceva la care te pricepi tu mai bine: http://www.tpu.ro/setari-alerte
În felul ăsta, eşti scutită să citeşti întrebările despre pictatul raţelor. Tot ce trebuie să faci e să urmăreşti alertele.

| angelwithgreeneyes explică (pentru Rockart):

Nu merge link-ul

| Rockart a răspuns (pentru angelwithgreeneyes):

Cum nu? Oricum, găseşti opţiunea în lista din stânga. La *Editare Alerte*.

| Evanna a răspuns:

Nu ne încurcă această categorie cu nimic, de ce să le despartă? E o idee bună, dar nu văd de ce ar trebui pusă în aplicare.

| angelwithgreeneyes explică:

Scrieti-i si voi, daca va vedea ca am scris mai multi sigur le va despartii

| Bianca4926 a răspuns (pentru angelwithgreeneyes):

Da, si eu vreau sa se desparta

| BlackStar27 a răspuns:

Adevarat a inviat! Eu sunt de acord, deoarece hobby-urile sunt ceva, iar animalele altceva.
Cred ca ai o idee buna si sper sa se desparta. happy Pa!