| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Ieri am completat Oracolul TPU care il gaseam in profilul meu. si ma intreb, de ce in unele intrebari apareau ani trecuti precum 2014? de ce nu a updatat nimeni Oracolul in atatia ani? ati gasit si voi asta? eu sunt membru TPU din iulie 2017, si tot nu inteleg de ce aparea 2014 in loc de 2018 sau 2017. (si spun 2017 pentru ca atunci am devenit membru. si zic si 2018 pentru ca am completat Oracolul in 2018, ieri cum am mai spus)

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca oracolul a functionat prin 2014 pana in 2016 si pe urma nu a mai fost folosit.
Era o mica metoda de marketing pentru ca apareau constant plasari de produse.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru suntserios):

Deci am facut Oracolul degeaba? si daca chiar nu mai merge Oracolul, de ce mai era Oracolul acolo?

| suntserios a răspuns (pentru JohnnyWalkerBravo):

Oricum mereu era degeaba...

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru suntserios):

Atunci scuze, credeam ca era ceva important pentru unii. daca stiam ca nu insemna nimic, atunci nu mai raspundeam la nici o intrebare. macar am incercat, si am castigat 31000 de puncte, chiar daca alea nu inseamna nimic. sad

ma intreb daca Oracolul va fi scos de tot de Administratorul site-ului...

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

"Oricum mereu era degeaba" De aia ai raspuns si tu la prostiile alea? laughing

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la toate intrebarile pe TPU tot degeaba am raspuns asa ca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ai Facebook?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar e pentru cunoscuti si prieteni, nicidecum pentru oricine de pe net

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Stai linistit ca nu ti-l ceream. Mai ales pentru ca nici nu am cont pe prostia aia. Eram curios doar daca ai. Din ce am vazut pe aici, cei care isi pierd timpul pe aici nu au Facebook. Asta fiind un Facebook pentru ei.

| IoanaShy a răspuns:

Ai castigat 31000 puncte pentru completarea oracolului?