| TheMusicBoy a întrebat:

Imi spune cineva cum sa sterg o intrebare de tot de pe acest site? Mersi.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea intri în Întrebările mele şi ai opţiunea Şterge. Daca ai deja raspunsuri la intrebare nu se va sterge de tot, va aparea ca postata de un anonim.
Dacă a pus-o alt utilizator ai 2 posibilităţi: 1. O raportezi ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, după caz, dacă se încadrează la vreuna din aceste categorii. 2.Scrii un mesaj din contact, dai link-ul întrebării şi rogi echipa TPU să o şteargă. Va trece un timp până să fie ştearsă, mai ales la ultima posibilitate. Trebuie să mai ţii seama că raportarea abuzivă a altui utilizator poate fi penalizată.

| Saveluc a răspuns:

De cateva luni TPU nu iti mai ofera opriunea "stergere" decat doar sa astepti o zi si stergi cate 10 intrebari pe zi. si eu m-am speriat la inceput