| DianaaaD a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum pot sa sterg o intrebare pusa pe site? I NEED HELP, TPU!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

O poti raporta singura cu caracter irelevant si se sterge in jur de 10 minute sau poti da un mesaj adminilor completand urmatorul formular : http://www.tpu.ro/contact , dar asta poate dura mai mult.
Prima varianta e mai accesibila!
O zi buna! :)

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună. Dai sus la "Contact", spui despre cererea ta şi ataşezi link'ul întrebării/întrebărilor. În câteva zile vor fi şterse.
Baftă!

| Floffy a răspuns:

Buna.happyNu cred ca poti sa o stergithinking Decat daca trimiti un mesaj din Contact. Dreapta sus.big grinSi rogi sa ti se steargahappyFunda?:*batting eyelashes