| TrollingFace a întrebat:

In ce an credeti, ca va iesi Romania din criza?

10 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Toate tarile au parte de criza, toate au criza in sange, doar ca in Romania in loc sa fie criza in sange, este sange in criza.
In anul in care totul o sa realizam ca avem valori si avem cum sa scoatem bani din tara asta, in anul in care o sa ne folosim 100% de resursele naturale, pacat ca o sa fiu mort de multi ani si n-o sa apuc sa vad miracolul asta.

| mariacris98 a răspuns:

Ai gresit categoria!

| shadovv a răspuns:

Sunteti manipulati. Nu exista criza. Nu exista bani. Totul este doar o metoda de sclavia, castig de putere, manipulare, distrugere. Criza nu exista.

| Lipsa47 a răspuns:

Eu cred ca in 2012

| primavara2012 a răspuns:

Cand scapam de parlamentarii astia de 2 lei ( Boc, Basescu, Udrea etc. ).

| tenshi261 a răspuns:

Nu va mai iesitonguevine 2012

| Pirkko a răspuns:

Ma uit in globul de cristal si revin sa-ti raspund...

| DdDdde a răspuns:

| HaMaCenTER a răspuns:

20xx