| Fatamuntilor a întrebat:

Intrebare intrebatoare:
De ce oare imi apare notificare dubla; exemplu; X ti-a raspuns la intrebare si x a comentat la raspunsul tau (aceeasi intrebare)
Da,stiu procedura, scriu la contact, dar la voi se intampla la fel? Poate e ceva normal!
Sau robotul ala e bolnav si vede dublu rolling on the floor?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

E programat prost. Îţi apare dublu pentru că aia e... dublu. Când îţi comentează cineva la un răspuns, indiferent a cui e întrebarea, te anunţă că cineva ţi-a comentat la răspuns. Când pui o întrebare, anunţă că ţi-a răspuns cineva. Dar dacă ai o întrebare pusă, răspunzi tot tu la ea şi cineva îţi răspunde apăsând butonul "Răspunde" şi nu răspunzând direct, apare dublu. E logic. Face ambele lucruri deodată.

| Fatamuntilor explică (pentru Gizăz):

Aiurea... si fara sens!

| Gizăz a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Dacă te gândeşti la modul de funcţionare al acestui sistem pe site, are sens. Că e deranjant e partea a doua. Ar trebui să adauge excepţii în cazul ăsta. Dar e configurat prost. Oricum, e ultima dintre problemele site-ului. Sunt altele mai mari.

| Fatamuntilor explică (pentru Gizăz):

E mai mult deranjant E mai greu cand pui o intrebare la care iti raspunde mai multi in acelasi timp
in rest, ai dreptate.Situl asta probleme mai mari.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aşa e programată jucăria, cum ţi-a explicat şi Gizăz.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Am inteles.Credeam ca s-a imbatat robotul si vede dublu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti fie rusine ca razi de robotzeii cu dezabilitati. straight face
Eu ma ingrijorez ca devine tot mai inteligent decat unii useri si intr-o zi s-ar putea sa-si revendice bucatica lui de site si sa ceara autonomie.O fi ungur? confused

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Robotu' Doamene fereste. nu ca as fi rasista, dar nu imi vand inteligenta stainilorlaughing